EB-5 Göçmenlik
Birebir ve Özel Görüşmeler
YER: ISTANBUL, TÜRKİYE
ZAMAN: September 21 to September 25, 2020

Time to the start of meetings

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Birebir ve Özel Görüşmeler
  •  Detaylı Bire Bir EB-5 Danışmanlığı
  • ​Size ve Ailenize için Özelleştirilmiş Detaylı Göçmenlik ve Yatırım Planı
  • ​Kendi İşinize veya Bölgesel Merkez Projelerine Yatırım
  • ABD İş Danışmanlığı
  • ​ABD’de İkamet Seçenekleriniz Nelerdir?
  • ​ABD’de Yaşamak ve İş Kurmak

TOPLANTILARA KİMLER KATILMALI

ABD EB-5 Göçmenliği hakkında bilgi almak isteyen kişiler ve aileler

ABD'ye Yatırım ve Göçmenlik hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Nitelikli projelere yatırım yaparak siz ve ailenizin nasıl Green Card alabileceğini öğrenin.

Girişimciler ve yatırımcılar

ABD’de kendi işinizi kurmakla veya şube açmakla ve işinizi ABD’ye genişletmekle ilgileniyorsanız veya yatırımınızı çeşitlendirmek istiyorsanız 

Avukatlar ve iş danışmanları

Eğer avukat veya iş danışmanıysanız, müşterileriniz sizden EB-5 programı olarak bilinen ABD yatırım yoluyla göçmenlik ile ilgili bilgi almak isteyebilir. İşbirliğini seçeneklerini değerlendirmek için bize katılın.

Mali müşavir, emlakçılar, bankacılar ve danışmanlık şirketleri

Müşterilerinize ve ortaklarınıza, güvenilir ve emniyetli göçmenlik ve iş fırsatları sunmak istiyorsanız. Nasıl iş birliği yapabileceğimizi öğrenin.

Sınırlı sayıda kalan yerler için yerinizi BUGÜNDEN ayırtın!

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği ve sağlığı için, yalnızca özel ve bire bir görüşmeler yapıyoruz. Aşağıdaki görseller 2019 yılında İstanbul’da düzenlenen seminerlerimizden.

TRITON GLOBAL CAPITAL HAKKINDA
Triton Global Capital, dünyanın dört bir yanından EB-5 yatırımcılarına güvenilir ve emniyetli projeler sunan butik bir Yatırım ve Göçmenlik firmasıdır. Triton Global Capital aynı zamanda bir EB-5 Bölgesel Merkeze sahiptir. Hedefimiz EB-5 yolculuğunuz için size en güvenli yolu sağlamaktır.

Ashkan Kheirkhahvash

Kendisi de bir göçmen olan Ashkan, göçmenlik sürecini bizzat yaşadı ve deneyimledi. Birçok insan gibi, daha iyi bir eğitim almak, iş ile ilgili hayallerinin peşinden gitmek ve yalnızca kendisi için değil ailesi için de iyi bir yaşam inşa etmek için Birleşik Devletler’e göç etti.
Göçmenlik alanında bir uzman olan Ashkan, yatırımcıların Birleşik Devletler’deki başarısından emin olmak ve EB-5 göçmenlik sürecinin karmaşıklığında onlara yol göstererek yardımcı olmak için yatırımcılarla bizzat çalışır. Geniş bir yelpazede başarılı uluslararası işletmelerde göçmenlik odaklı bir çok pozisyonda çalışmış olan Ashkan, EB-5 programı ile 200 milyon doların üzerinde finansman sağlanmasına yardım etti ve kariyeri boyunca 200’den fazla EB-5 yatırımcısının Birleşik Devletler’de yeni girişimlere başlamasına yardımcı oldu.

Jim Kallas

Son 30 yıl içinde, Sayın Kallas dünyanın bazı en büyük ve önde gelen firmalarında oldukça saygın yönetici pozisyonlarında bulundu. Sayın Kallas’ın dünyanın en büyük şirketlerinde ve en büyük şirketleriyle çalışma tecrübesi, kendisine finansman ihtiyacı bulunan büyük çaplı projeleri olan muhtemel yatırımcıların çıkarları ile uyuşmasına yardımcı olma konusunda eşsiz bir kabiliyet sunuyor.
Kendini kanıtlamış bir lider ve yönetici olan Sayın Kallas, projeleri ve işletmeleri daha başarılı ve kazançlı hale getirmek için, birlikte çalıştığı kişilerden en iyi şekilde yararlanmanın önemini anlamaktadır.
  • Illinois Eyaleti Restoranlar Birliği eski başkanı 
  • yılda 750 milyon doların üzerinde bir bütçe yönetmiştir
  • Chicago valisi tarafından 17 Mart “Jim Kallas Günü” ilan edilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir yaşama doğru yol açmak için bugün kayıt yaptırınız!

Privacy Policy | Terms & Conditions | Visit Our Main Site
Copyright 2020 | Triton Global Capital
All Rights Reserved.